daikin-vrv-logo

Daikin VRV Dış Üniteler

Daikin, iklimlendirme alanında dünyada ve Türkiye’de önde gelen markalar arasında yer almaktadır. İnsan yaşamına konfor ve rahatlık katan tüm Daikin ürünlerinde olduğu gibi, markanın dış ünite seçenekleri de kullanıcılara önemli avantajlar sunmaktadır.

Daikin VRV dış üniteleri; özellik ve türlerine göre hava soğutmalı, su soğutmalı ve hava soğutmalı yedek VRV olarak kategorilendirilmektedir. Hava soğutmalı ürün grubu, tip olarak ısı pompası ve ısı geri kazanımlı olarak olarak ikiye ayrılırken; ısı pompası grubunda VRV IV* (RYYQ-T**), VRV IV (RXYQ-T), VRV-III-S (RXYSQ-P8V1 ve RXYSQ-P8Y1), VRV-III-C (RTSYQ-PA), VRV Classic (RXYCQ-A); ısı geri kazanımlı grubunda ise VRV III (REYQ-P8/P9), VRV III (REYHQ-P) ve VRV III (REYAQ-P) ürünleri yer almaktadır. Diğer ürün gruplarına geçecek olursak; su soğutmalı kategorisinde VRV IV W Serisi (RWEYQ-T), hava soğutmalı yedek VRV kategorisinde VRV IV Q Serisi (RXYQQ-T ve VRVIV-Q - H/P) ve VRV III-Q (RQCEQ-P ve VRVIII-Q - H/R) ürünlerine yer verilmektedir.

Daikin VRV dış üniteleri, bir çok özelliği ile kullanıcılarına çok sayıda fayda sağlamaktadır. %28’e varan yıllık maliyet tasarrufu, kesintisiz ısıtma teknolojisi, daha basit devreye alma fonksiyonu, yapılandırma ve özelleştirme için geliştirilmiş yazılım gibi özellikler konforun yanında akıllı iklimlendirmeyi de kullanıcıların hizmetine sunmaktadır. Doğru sıcaklık kontrolü, taze hava temini, bina enerji tüketiminin %50’sine kadar yönetimi, işletim maliyetlerinin düşürülmesi, merkezi yönetim sistemi, sessiz, planlı ve hızlı çalışma ve çevre bilinci tüm Daikin ürünlerinde olduğu gibi dış ünite seçeneklerinde de öne çıkan avantajlar arasında yer almaktadır.

Daikin VRV Dış Üniteler
ikon VRV4 Heat Pump RXYQT ve RYYQT 8-20 HP
ikon VRV3S Heat Pump Mini VRV 4-5-6 HP monofaze, trifaze
ikon VRV3C Heat Pump Isıtmaya Optimize 10-20 HP
ikon VRV Klasik Heat Pump RXYCQ-A 8-20 HP
ikon VRV3 Isı Geri Kazanımlı Minimum Yer İhtiyacı Kombinasyonu
ikon VRV3 Isı Geri Kazanımlı Yüksek COP Kombinasyonu
ikon VRV-Q Heat Pump
ikon VRV-Q Isı Geri Kazanımlı
  Tüm Daikin VRV Dış Üniteleri...
facebook-icon
twitter-icon